Ліфти Liftkom

 

Як не дивно, комфорт та безпека підйому на поверх кардинально змінює враження відвідувача від відвідування тієї чи іншої будівлі. Тут впливає і правильне налагодження обладнання для плавності ходу, і якість складання без люфтів, і екстравагантний або класичний дизайн.
Україна – країна, де можна купити ліфти Liftkom та перетворити інтер'єр Вашої установи неповторним вишуканим стилем, який зробить переміщення між поверхами просто задоволенням. Так часто в торгових центрах серед унікальних строкатих торгових боксів і ресторанних сегментів виявляється пісний і сірий підйомник, адже це дуже пригнічує. Порушуйте цю жахливу тенденцію, зробіть свою будівлю прекрасною до останньої деталі, оформляйте технічні приміщення та ліфти дизайнерськими панелями.

Стильні ліфти Liftkom

Бізнес-центри, державні та приватні установи за конструкцією вимагають наявності пасажирських та вантажних ліфтів. Від їх якості та простоти експлуатації залежить комфорт персоналу, клієнтів та відвідувачів. Розширюючи свою мережу філій або відкриваючи бізнес у різних містах, варто створити свій неповторний стиль, фірмовий і відомий. У цьому Вам допоможуть пасажирські ліфти Ліфтком, ми доставляємо їх до Києва та інших міст для оформлення різних проектів та будівель.

Сучасний ліфт Ліфтком - надійна конструкція та розкішний дизайн
 
Під гарною оббивкою ховається надміцний корпус, надійний підйомний механізм вантажопідйомністю до півтори тонни та місткістю від 5 до 20 осіб. Ціна монтажних та пусконалагоджувальних робіт вигідна та входить у підбір моделі. Ліфт Liftkom відрізняється функціональністю та різноманітністю варіантів не тільки обробки купе, але й типом розташування панелі керування (горизонтальна, вертикальна та інші).