Ліфти ОТІС

 

Ліфти Отіс – найбезпечніші у сфері вертикального транспорту.
 
Компанія Otis – найвідоміший і найбільший у світі авторитетний виробник ліфтів, ескалаторів та траволаторів. Для архітекторів та підрядників, забудовників та власників будинків Otis це не просто бренд із бездоганною репутацією та світовим ім'ям, а провідна компанія з транспортування людей. Якщо замовнику знадобиться складна ліфтова система для престижного бізнес-центру, готельного комплексу або простий механізм для двоповерхового котеджу, компанія завжди рада співпраці та готова запропонувати найбезпечніші, найнадійніші рішення з усіх можливих варіантів.
  
Ліфти Отіс - сміливе рішення, що назавжди змінило обличчя світу
 
Як показує статистика, мільйони людей у всьому світі довіряють свою безпеку продукції Отіс. Вже півтора століття це ім'я, що стало брендом з бездоганною репутацією в ліфтовій сфері, є гарантією високої якості та успіху. Зараз практично у кожному торговому та бізнес-центрі, сучасних житлових комплексах, приватних будинках, готелях та на підприємствах користуються високотехнологічними ліфтами та ескалаторами Отіс. Не замислюючись про безпеку, підрядники та забудовники встановлюють фірмові механізми на своїх об'єктах, і це може означати лише одне – цілковита довіра та успіх бренду Otis. Вартість ліфта Отіс - це ціна за вашу безпеку.
 
У своїй роботі компанія керується корпоративною політикою «Безпека насамперед». І якщо ви хочете купити ліфт Otis, виходячи з цього принципу, компанія «Ліфтсервіс Дніпро» надасть вам кваліфіковану допомогу в цьому питанні. Ми готові запропонувати вам професійну консультацію під час проектування та розміщення замовлення на виготовлення ліфтового механізму, його митне оформлення та доставку на об'єкт, монтаж чи відповідальне зберігання.
 
У компанії «Ліфтсервіс Дніпро» працюють висококваліфіковані спеціалісти з монтажу та ремонту ліфтів, навчені в сучасних умовах передових, новітніх технологій. Ми використовуємо професійний досвід провідних фахівців України та співпрацюємо як з вітчизняними, так і з закордонними виробниками ліфтового обладнання.
 
Нашими послугами скористалися вже понад 30 міст по всій Україні, включаючи Київ, Миколаїв, Львів та Дніпро.