Ліфти SEC

Словенська компанія SEC – це відомий у всьому світі виробник підйомно-транспортного обладнання. Вона випускає пасажирські, вантажні (у тому числі малі вантажні), лікарняні, панорамні та сервісні ліфти у широкому асортименті конструкційних та дизайнерських рішень. Усі моделі виготовляються згідно з європейськими стандартами якості та з урахуванням останніх трендів світового ліфтобудування. Завдяки багатому вибору опцій та варіантів обробки, пасажирські ліфти SEC чудово вписуються в інтер'єр сучасних житлових будинків та офісних приміщень, а панорамні підйомники стають окрасою торгово-розважальних комплексів.


У чому переваги ліфтів SEC?


Словенське підйомне обладнання має великий попит не тільки у себе на батьківщині, а й на зовнішніх ринках. Такий успіх продукції пояснюється рядом її незаперечних достоїнств, серед яких:
  • Відмінне поєднання ціни та якості. Кожен випущений ліфт SEC проходить найсуворіший багаторівневий контроль якості та відповідає нормам безпеки, а цінова політика компанії при цьому залишається демократичною.
  • Застосовність у найскладніших проектних рішеннях. Завдяки можливості зменшення глибини приямка до 550 мм, а висоти верхнього поверху – до 2,8 м, підйомні конструкції словенського виробництва є справді унікальними.
  • Відмінні вантажопідйомні та швидкісні можливості. Ліфтове обладнання SEC може перевозити до 8000 кг зі швидкістю до 1,6 м/с, завдяки чому ідеально підходить для встановлення в адміністративних спорудах та бізнес-центрах, торгових та розважальних комплексах, будинках вокзалів та аеропортів тощо.

Де придбати ліфт SEC?

 

Жителі Києва та інших міст України можуть купити ліфти SEC в інтернет-магазині компанії Ліфтсервіс Дніпро. Наша компанія надає повний комплекс послуг з постачання, монтажу та технічного обслуговування підйомно-транспортного обладнання, тому співпрацювати з нами зручно та вигідно.