Ліфти SJEC

Китайська компанія SJEC Corporation відома на ринку підйомно-транспортної продукції вже понад 20 років. Вантажні та пасажирські ліфти SJEC поставляються на ринки понад 80 країн світу, серед яких країни Європи, Азії, Африки, Океанії, Північної та Південної Америки. Однією з головних причин такого колосального успіху є орієнтація компанії на використання у виробництві інноваційних технологій. За час роботи спеціалістами SJEC було подано близько 120 заявок на унікальні патенти у сфері виготовлення підйомного обладнання.


У чому переваги ліфтів SJEC?


Китайська корпорація безперервно працюємо над удосконаленням технологій виробництва високоефективних, енергозберігаючих та безпечних для навколишнього середовища ліфтів та ескалаторів. Головними перевагами підйомної техніки цього бренду є:
 
  • Унікальна приводна система. Кожен ліфт SJEC обладнаний синхронізованим магнітним тяговим механізмом. У порівнянні зі звичайною приводною системою, такий механізм є більш ефективним, забезпечує кращий захист навколишнього середовища, нижчий рівень шуму та вібрації та простоту експлуатації, а також дозволяє заощаджувати до 60% енергії.
  • Система керування e-com. Близько сотні захисних механізмів та ретельно продумана система запобіжних заходів гарантують абсолютну безпеку та зручність. А спеціальна система регенерації енергії, а також функція автоматичного зниження її витрати під час бездіяльності ліфта дозволяє суттєво заощаджувати.

Де придбати ліфт SJEC?


В інтернет-магазині спеціалізованої компанії «Ліфтсервіс Дніпро» мешканці Дніпра, Києва та інших міст України можуть купити ліфти SJEC за конкурентними цінами. Ми пропонуємо повний комплекс послуг з постачання, монтажу та технічного обслуговування підйомно-транспортного обладнання.