Ліфти VIMEC

Італійська компанія Vimiec з'явилася на ринку підйомно-транспортного обладнання в 1980 році, і за минулий час зарекомендувала себе як один із найбільших виробників ліфтів у Європі. Основний її напрямок – виробництво ліфтового обладнання для малоповерхових будівель та заміських котеджів, а також виготовлення підйомників для транспортування інвалідів та малорухливих груп людей. Виробничі потужності компанії дозволяють випускати щорічно тисячі серійних моделей, а також виконувати індивідуальні замовлення. 

 

Ліфти Vimec – доступна розкіш

Котеджні ліфти Vimec мають попит не тільки у себе на батьківщині, а й далеко за її межами. Вони активно експортуються до європейських країн, включаючи Україну. Колосальний успіх продукції Vimec пояснюють такі переваги:
 
  • Універсальність. Завдяки багатій номенклатурі розмірів та конструкційних рішень ліфт Vimec можна «вписати» в будь-яке приміщення. При цьому він займатиме мінімум внутрішнього простору, а кабіна буде просторою.
  • Надійність та безпека. Італійське ліфтове обладнання відповідає всім європейським стандартам якості та вимогам безпеки щодо ліфтового обладнання.
  • Різноманітний дизайн. Завдяки широкій гамі матеріалів для зовнішнього та внутрішнього оздоблення конструкція Vimec вдало впишеться навіть у найвишуканіший інтер'єр.

Де придбати ліфт Vimec?


В інтернет-магазині спеціалізованої компанії «Ліфтсервіс Дніпро» мешканці Дніпра, Києва та інших міст України можуть придбати ліфти Vimec за прийнятними цінами. Продукція італійської компанії – це унікальне поєднання європейської якості, надійності, безпеки та доступної вартості. Ліфти цього бренду вже радують багатьох українців своїми просторими та комфортними кабінами, оригінальним дизайном та стабільною роботою.